Zde můžete vyjádřit své názory k tomuto semináři. Klady, zápory, ale také vzkazy lektorovi, či účastníkům.

Workshop v improvizaci

Datum 25.11.2008
Vložil Tomáš (trenér)
Titulek Liga v Ostravě

Nazdárek.
Jestli chcete dál pokračovat v lize v improvizaci, tak stačí navštívit jedny ze stránek ostravských improvizačních skupin. www.rozni.cz, nebo www.ostruziny.eu

Datum 25.11.2008
Vložil Zuzka
Titulek ou jééé

Zdravím všechny, pro mě to bylo akční dost a jako nováček jsem ocenila, že cvičení byla více rozebírána a mohla být ještě víc:) Víkend jsem si moc užila a ten příští seminář si užiju ještě víc, protože už budu o impro něco taky vědět...ano a díky za přátelskou atmosféru:)

Datum 24.11.2008
Vložil Eva
Titulek supér!

Vím, že názor ve stylu: "bylo to tak skvělé, užila jsem si to neuvěřitelně moc a nelituju toho, že jsem tam s Váma všema byla" nikoho nikam neposune, ale já vážně nemůžu jinak :) Bylo to pro mě neuvěřitelně pozitivně naladěné.

Datum 24.11.2008
Vložil Víťa...no prostě Víťa
Titulek akce?

ale ne, ne, ne nebylo by dobré, kdyby to bylo víc akční, mi to vyhovovalo, tak jak to bylo, jen bych možná příště víc zpíval :P Ps: mějte se všickni fajně, a jestli chcete, napiště mi, na e-mail ktery dostenete na vyžádání v knize návštěv na www.rozni.cz

Datum 24.11.2008
Vložil korálková Bára
Titulek jsem ráda

ahoj. já zkušenosti z předchozích ročníků nemám, ale také bych byla více pro akci. myslím jako akční věci a cvičení. akce akce akce, pak o tom mluvit.
všecko jinak jsem už řekla, že jsem vás ráda poznala a že jsem si to užila. mějte se, někdy brzy na shledanou.

Datum 24.11.2008
Vložil Tomáš (hráč)
Titulek Víc akční

Ahojte všichni,
toto berte jako můj názor - uvažoval jsem co bylo letos jinak než minule a při tramvajové reflexi ve třech (Kamil, Yana a Já) jsem přišel na to, že loni to bylo víc akční a tím pádem mě to víc bavilo. Neberte to tak že to bylo špatné to vůbec ne (bylo to skvělé) ale zjistil jsem, že mě baví mnohem víc akční věci a vzhledem k tomu, že jsem slyšel zaznívat názory o tom, že by se měli cvičení víc rozebírat musím to vyslovit, pro mě mín rozebírání a radši víc akčních věcí. Jinak Díky moc náramně jsem si to užil a zase mě to nabilo - snad to vydrží do vánoc.
PS: sorry za gramatiku - určitě tam bude spousta chyb ;)

Datum 24.11.2008
Vložil Tomáš
Titulek Všem díky

Ještě jednou Vám chci všem poděkovat, že jste nás (trenéry) respektovali a vnímali.
Díky.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode